Proč pracovat pro INCORP?

Mediální společnost INCORP a.s. je stabilní společností na mediálním trhu publikující řadu internetových zpravodajských médií. Na své si přijdou lidé se zájmem o obecné zpravodajství (EuroZprávy.cz), magazínové a komentářové zpravodajství (Globe24.cz), ekonomickou sféru (MoneyMag.cz), automobilismus (AutoRoad.cz), monoposty (F1News.cz), motorsport (iMotorSport.cz), závody rally (RallyZone.cz) a počítačové hry (Gamifique.cz).

Všem našim zaměstnancům nabízíme práci v profesionálním newsroomu v centru Prahy, špičkovou techniku a práci, která je zajímavá a neotřelá. Redaktoři se dostanou do centra dění a získají všeobecný přehled o událostech, které je zajímají, jakož i proniknou do detailů daných oblastí. Mají možnost setkat se se zajímavými lidmi, podívat se na místa, kam se běžně nedostanou, a o všem informovat početnou základnu čtenářů.

Externím spolupracovníkům nabízíme možnost brigády z domova s přihlédnutím k jejich časovým možnostem a schopnostem, studentům možnost plnohodnotné praxe a stáže.

Inzerujte tam, kde vás lidé uvidí.

Náš návštěvník, váš zákazník

Inzertní služby