Pro studenty a absolventy

Studentům středních a vysokých škol umožňujeme absolvování povinných školních praxí a stáží. Spolupracujeme s řadou českých škol a můžeme nabídnout rozmanitou škálu uplatnění.

Studenti středních škol mohou v rámci praxe vykonávat práci redaktorského typu. Pod vedením zkušených redaktorů se zapojí do centra dění a dostanou komplexní přehled o práci novinářů. Nabízíme i možnost praxe studentům technických oborů, například na pozici programátor, vývojář nebo kodér. Stranou nezůstanou ani studenti ekonomických oborů, kterým rovněž nabízíme praxi v této oblasti.

Vysokoškolští studenti u nás mohou absolvovat stáž nejen v povinném rozsahu, ale v případě oboustranné spokojenosti se může přetvořit v dlouhodobou externí spolupráci či zaměstnání. Nabízíme možnost stáží studentům žurnalistiky, vědeckých a technických oborů, ekonomických oborů, ale i přírodovědných a dalších. 

Studenti se zapojí do plného chodu redakce a na vlastní kůži si vyzkouší práci novináře či programátora. Na denní bázi se budou podílet na tvorbě zpravodajství a přinášet vlastní nápady, které zrealizují a uvedou do praxe. To vše pod vedením zkušeného týmu.

Inzerujte tam, kde vás lidé uvidí.

Náš návštěvník, váš zákazník

Inzertní služby