Redakce zpravodajského serveru EuroZprávy.cz posiluje o významné tváře

Publikováno: 23.9.2021

Zpět na novinky

Mediální skupina INCORP a.s. vlastněná investičním podnikatelem Petrem Zelinkou, kam zpravodajský server EuroZprávy.cz patří, posiluje významně svůj tým.

Novými tvářemi, které obohatí kvalitní tvorbou redakční tým, jsou známý český žurnalista a zakladatel checkingového serveru Manipulátoři.cz Petr Nutil a ekonomický novinář a bývalý šéfredaktor investičních portálů Kurzy.cz a Patria.cz Pavel Daniel. Tyto akvizice však nejsou poslední, vydavatelství totiž plánuje i nadále rozšiřovat redakční týmy svých zpravodajských titulů. Cílem těchto akvizic je nabídnout nový unikátní obsah serverů a posílení jejich kvality.

Letošní rok je pro mediální skupinu INCORP a.s. ve znamení velkých pozitivních změn. Vydavatelství začátkem roku posílilo obchod a marketing akvizicí Petra Hanische, stalo se součástí Unie vydavatelů, členem Sdružení pro internetový rozvoj, a v neposlední řadě výrazně vylepšilo svůj rating hodnocený Nadačním fondem nezávislé žurnalistiky. Nyní pracuje na dalším posílení redakce mainstreamového zpravodajství EuroZprávy.cz akvizicí dalších známých žurnalistů a expertů.

Mediální skupina INCORP a.s. vždy chránila své značky a záleželo jí na jejich důvěryhodnosti. Všechny provedené akvizice zapadají do dlouhodobého plánu posilování pozice vydavatelství na českém mediálním trhu.

Zpět na novinky

Inzerujte tam, kde vás lidé uvidí.

Náš návštěvník, váš zákazník

Inzertní služby