Mediální společnost INCORP a.s. zvyšuje míru kybernetické ochrany

Publikováno: 6.8.2021

Zpět na novinky

Kyberbezpečnost je v dnešním digitalizovaném světě stále důležitějším tématem a dvojnásob to platí pro subjekty podnikající na internetu. Jelikož chce vydavatelství INCORP nejen přinášet svým čtenářům nadále rychlé a kvalitní informace, ale i chránit jejich bezpečí, posiluje vedení společnosti systémy zaměřené na kybernetickou ochranu.

Cyber denfece neboli kyberobrana se ve společnosti stává stále skloňovanějším pojmem. V útoky tuzemských i zahraničních hackerů se potýkají úřady, nemocnice i soukromé společnosti. Výjimkou nejsou ani weby společnosti INCORP, které v minulosti úspěšně odrazily několik pokusů o útok z východní části světa. Nejčastěji se jednalo o neúspěšné útoky z Ruska a Číny, což vzhledem k prozápadnímu a prodemokratickému směřování vydavatelstvím provozovaných webových stránek není překvapivé.

I v tuzemsku ale existují jedinci či subjekty, kteří se v minulosti pokusili provádět útoky mířené proti některému ze zpravodajských portálů společnosti. Ačkoliv je vydavatelství i v jejich odrážení dosud úspěšné, hrozbu v podobě nepřátelských hackerských aktivit nijak nepodceňuje.

Vedení společnosti INCORP se proto rozhodlo v uplynulých měsících navázat spolupráci s některými zahraničními subjekty a službami s cílem ještě více posílit bezpečnost a účinněji odrážet kybernetické hrozby. Ačkoliv jejich jména a názvy z pochopitelných důvodů není bezpečné zveřejňovat, jde o profesionály ve svém oboru, kteří zajistí, že data čtenářů a uživatelů zůstanou stejně netknutá, jako provoz zpravodajských serverů.

Zpět na novinky

Inzerujte tam, kde vás lidé uvidí.

Náš návštěvník, váš zákazník

Inzertní služby