Fotograf serveru EuroZprávy.cz se umístil mezi finalisty soutěže Czech Nature Photo

Publikováno: 9.5.2022

Zpět na novinky

Mediální společnost INCORP zanechala v letošním ročníku prestižní fotografické soutěže Czech Nature Photo svou stopu. V jedné z kategorií se mezi finalisty umístil její fotograf Michael Zelinka, který se svým snímkem obsadil skvělé druhé místo.

Michael Zelinka patří mezi nadějné tuzemské talenty. Fotografii se věnuje od útlého věku a zabývá se jí jak v rámci studia, tak i ve svém volném čase. S jeho prací se mohou čtenáři pravidelně setkávat na zpravodajských webech společnosti INCORP a nově i na výstavě šestého ročníku soutěže Czech Nature Photo.

Právě v ní totiž se svou fotografií nazvanou „Boj na život a na smrt“ uspěl a probojoval se až mezi finalisty Czech Photo Junior, kde si v kategorii studentů středních škol odnesl vynikající druhé místo, za které mu gratulujeme.

„Už samotná nominace pro mě znamená velký úspěch. Soutěž Czech Nature Photo v rámci projektu Czech Press Photo je velmi prestižní záležitost pro komunitu fotografů v České republice a uvědomuji si, že konkurence byla letos velmi silná. Druhé místo mě potěšilo a zároveň ve mne vyvolává pocit závazku k dalšímu zlepšení. Určitě mám obrovskou motivaci a fotografii se budu nadále věnovat,“ hodnotí svůj úspěch Michal Zelinka.

„Ačkoliv je Michael Zelinka nejmladším členem redakce, má na svém kontě úžasné ocenění a před sebou zářnou kariéru. Jsme pyšní na to, že je jeho jméno spojeno s naší redakcí a přejeme mu řadu dalších úspěchů na vnitrostátních i mezinárodních soutěžích,“ říká k jeho úspěchu šéfredaktor serveru EuroZprávy.cz Lukáš Kňazovický.

Zpět na novinky

Inzerujte tam, kde vás lidé uvidí.

Náš návštěvník, váš zákazník

Inzertní služby