EuroZprávy.cz křižují moravskou metropoli

Publikováno: 6.5.2019

Zpět na novinky

EuroZprávy.cz jsou s vámi již více než deset let, a při této příležitosti se rozhodly navštívit jedno z nejkrásnějších měst v České republice. A nejde přitom o ledajakou návštěvu. Po celý následující rok budou moravskou metropoli křižovat ikonické "šaliny" vyvedené v barvách nejúaspěšnějších projektů mediální skupiny INCORP a.s.

Modrobílá tramvaj hrdě nesoucí logo zpravodajství EuroZprávy.cz vám bude v příštích měsících připomínat, že v České republice může existovat zpravodajství, které není vlatněno politiky ani oligarchy. Zpravodajství, které je neutrální a nestranné, a nestojí ani napravo ani nalevo, ale za svými čtenáři a jejich potřebami. Zpravodajství, které informuje o všem důležitém, co se děje doma i ve světě.

Jsme hrdí, že jsme si pro tuto hodnotnou připomínku nezávislého zpravodajství vybrali právě Brno, město které svým občanům i turistům z blízkého i dalekého okolí nabízí jak domov a práci, tak i zábavu, vzdělání nebo kulturní vyžití. EuroZprávy.cz tak už nejsou pouze partnery tamních divadel či akcí, mezi nimiž dominuje proslulý festival Ignis Brunensis, jsme i partnery všech občanů a čtenářů, jak v Brně, tak i po celé republice. Protože tímhle rozhodně nekončíme a navštívíme i mnoho dalších měst. 

Zpět na novinky

Inzerujte tam, kde vás lidé uvidí.

Náš návštěvník, váš zákazník

Inzertní služby