EuroZprávy.cz jsou hlavní internetový mediální partner JezzFestBrno

Publikováno: 23.5.2022

Zpět na novinky

Po dvouletém boji s pandemií koronaviru se situace začala postupně vracet do starých kolejí. Pro fanoušky kultury se tak opět otevřela kina, divadla či kluby nebo koncertní sály. Právě poslední zmiňované pak bezesporu přivítají milovníci dobré hudby, kteří mohou navštívit například mezinárodní jazzový festival JazzFestBrno, jehož mediálním partnerem je zpravodajský server EuroZprávy.cz.

JazzFestBrno není na hudební scéně novinkou, slaví už 20. narozeniny a každoročně jej navštěvuje kolem 10.000 návštěvníků. Patří mezi nejvýznamnější jazzové festivaly v tuzemsku a do České republiky pravidelně přiváží skutečné hvězdy daného žánru.

I laikům, kteří jazz nesledují pravidelně, zajisté znějí povědomě jména jako Bobby McFerrin, Chick Corea nebo Herbie Hancock, kteří v minulosti na tomto festivalu vystoupili. I v letošním roce se mohou návštěvníci těšit na zvučná jména jako např. Pet Metheny, Mike Stern&Bill Evans Band či Joey Calderazzo &John Patitucci a další.

I letos se server EuroZprávy.cz spadající pod vydavatelství INCORP stal mediálním partnerem této významné akce. „Je nám ctí podpořit událost, které je ve světě jazzu velkým pojmem, a přiblížit ji našim čtenářům,“ říká šéfredaktor serveru EuroZprávy.cz Lukáš Kňazovický. Neváhejte tedy a přijeďte do Brna na jazz, zažijte neopakovatelné pocity z hudby těch nejlepších mistrů v oboru.

Zpět na novinky

Inzerujte tam, kde vás lidé uvidí.

Náš návštěvník, váš zákazník

Inzertní služby