EuroZprávy.cz hlásí další akvizici: Redakci posílí historik Matěj Bílý

Publikováno: 15.11.2021

Zpět na novinky

Redakci zpravodajského serveru EuroZprávy.cz patřící do mediální skupiny INCORP posílí další z řady známých osobností: historik Matěj Bílý, který působí v Ústavu pro studium totalitních režimů a přednáší na Západočeské univerzitě v Plzni. Je rovněž autorem několika odborných knih zabývajících se moderními dějinami. Pravidelně se objevuje v médiích.

Matěj Bílý serveru EuroZprávy.cz v minulosti přispíval občasnými komentáři a nově bude působit jako spolupracující komentátor na pravidelné bázi. Bude se rovněž věnovat rozhovorům se zajímavými lidmi z domácího i zahraničního prostředí.

„Matěj Bílý patří mezi významné české historiky s publicistickými zkušenostmi. Vzhledem k jeho zaměření na novodobé české a světové dějiny protkané komunistickými diktaturami a směřování serveru EuroZprávy.cz, který podporuje liberální demokracii a naopak odsuzuje totalitní ideologie, považuji toto spojení za logické a pro naše čtenáře přínosné,“ uvedl šéfredaktor serveru EuroZprávy.cz Lukáš Kňazovický.

Pro EuroZprávy.cz se tak jedná o další významnou akvizici v tomto roce. Na začátku podzimu redakci rozšířili například známý český žurnalista a zakladatel checkingového serveru Manipulátoři.cz Petr Nutil nebo ekonomický novinář a bývalý šéfredaktor investičních portálů Kurzy.cz a Patria.cz Pavel Daniel.  

Zpět na novinky

Inzerujte tam, kde vás lidé uvidí.

Náš návštěvník, váš zákazník

Inzertní služby