Online nikdy nespí
Aktuální informace 24 hodin denně

EuroZprávy.cz

Zpravodajský online deník zaměřující se na aktuální zpravodajství ze světa i z domova. Přinášíme nepřetržitě aktualizované informace s důrazem na objektivitu, rychlost a nezaujatost. Události analyzujeme a hledáme souvislosti. Věnujeme se tématům, kterými se jiná česká média zabývají pouze okrajově.

4 087 464 návštěvy za měsíc

Více o projektu

AutoRoad.cz

Automobilový online magazín informující čtenáře o novinkách a trendech na trhu s automobily. Nejčtenějšími rubrikami jsou testy nových automobilů s fotogaleriemi, zajímavosti a články s tipy a triky nejen pro aktivní řidiče. Naši čtenáři vytvářejí komunitu, pro které jsme informační a komunikační platformou.

2 016 357 návštěvy za měsíc

Více o projektu

Globe24.cz

Nejnovější zpravodajský online portál patřící do mediální skupiny INCORP, jehož cílem je oslovit pomocí moderních forem zpravodajství nové uživatele. I zde se zaměřujeme na rychlost a objektivitu zpráv s důrazem na nezávislost na politických nebo jiných zájmových skupinách.

1 638 761 návštěvy za měsíc

Více o projektu

MoneyMAG.cz

Zpravodajský portál se zaměřením na zprávy a novinky z oblasti financí, ekonomiky a byznysu jak pro odbornou tak laickou veřejnost. Upozorňujeme na politická rozhodnutí, která mohou mít dopad i do ekonomické oblasti. Přinášíme informace z burzy, z oblasti bankovnictví i pojišťovnictví.

1 413 892 návštěvy za měsíc

Více o projektu

F1News.cz

Online magazín se zaměřením na královnu motoristického sportu. Čtenáři zde naleznou aktuální informace ze závodů i ze zákulisí, výsledkové listiny, rozhovory, přehledné informace o jezdcích a jednotlivých týmech.Tým odborníků čtenářům přináší aktuality s minimální časovou prodlevou.

1 596 649 návštěvy za měsíc

Více o projektu

RallyZone.cz

Online magazín informující zájemce o rally sport o aktuálním dění. Přinášíme kompletní zpravodajství, přehledy závodů, výsledkové a startovní listiny. Faktické články prokládáme zajímavostmi o jezdcích i pohledem do zákulisí.

1 289 384 návštěvy za měsíc

Více o projektu

iMotorSport.cz

Online magazín, ve kterém čtenáři naleznou informace ze všech oblastí motoristického sportu. Každý den přinášíme informace a novinky k tématům závodních okruhů, formulí a vytrvalostních závodů. Samostatnou rubriku věnujeme motocyklovému sportu.

1 036 175 návštěvy za měsíc

Více o projektu

GAMIFIQUE.cz

Český herní web, ve kterém formou recenzí, článků, reportáží a rozhovorů přinášíme informace z domácí i zahraniční herní scény. Samostatnou rubriku věnujeme eSportu, informujeme o komunitních akcích pro hráče. Registrované čtenáře odměňujeme unikátními herními kódy.

56 532 návštěvy za měsíc

Více o projektu

Inzerujte tam, kde vás lidé uvidí.

Náš návštěvník, váš zákazník

Inzertní služby