Online nikdy nespí
Aktuální informace 24 hodin denně

EuroZprávy.cz

Zpravodajský online deník zaměřující se na aktuální zpravodajství ze světa i z domova. Přinášíme nepřetržitě aktualizované informace s důrazem na objektivitu, rychlost a nezaujatost. Události analyzujeme a hledáme souvislosti. Věnujeme se tématům, kterými se jiná česká média zabývají pouze okrajově.

10 020 409 Počet zobrazení za měsíc

Více o projektu

AutoRoad.cz

Automobilový online magazín informující čtenáře o novinkách a trendech na trhu s automobily. Nejčtenějšími rubrikami jsou testy nových automobilů s fotogaleriemi, zajímavosti a články s tipy a triky nejen pro aktivní řidiče. Naši čtenáři vytvářejí komunitu, pro které jsme informační a komunikační platformou.

5 462 109 Počet zobrazení za měsíc

Více o projektu

Globe24.cz

Nejnovější zpravodajský online portál patřící do mediální skupiny INCORP, jehož cílem je oslovit pomocí moderních forem zpravodajství nové uživatele. I zde se zaměřujeme na rychlost a objektivitu zpráv s důrazem na nezávislost na politických nebo jiných zájmových skupinách.

3 028 564 Počet zobrazení za měsíc

Více o projektu

Stars24.cz

Společenský server plný informací ze života a o životě. Celebrity a známé osobnosti, rady a tipy pro muže i ženy, informace z lifestylu, světa módy, zdraví i domácí, zahraniční a krimi zpravodajství. To vše a mnohem více přináším čtenářům 24 hodin denně.

1 792 595 Počet zobrazení za měsíc

Více o projektu

MoneyMAG.cz

Zpravodajský portál se zaměřením na zprávy a novinky z oblasti financí, ekonomiky a byznysu jak pro odbornou tak laickou veřejnost. Upozorňujeme na politická rozhodnutí, která mohou mít dopad i do ekonomické oblasti. Přinášíme informace z burzy, z oblasti bankovnictví i pojišťovnictví.

1 871 660 Počet zobrazení za měsíc

Více o projektu

F1News.cz

Online magazín se zaměřením na královnu motoristického sportu. Čtenáři zde naleznou aktuální informace ze závodů i ze zákulisí, výsledkové listiny, rozhovory, přehledné informace o jezdcích a jednotlivých týmech.Tým odborníků čtenářům přináší aktuality s minimální časovou prodlevou.

5 462 109 Počet zobrazení za měsíc

Více o projektu

RallyZone.cz

Online magazín informující zájemce o rally sport o aktuálním dění. Přinášíme kompletní zpravodajství, přehledy závodů, výsledkové a startovní listiny. Faktické články prokládáme zajímavostmi o jezdcích i pohledem do zákulisí.

5 462 109 Počet zobrazení za měsíc

Více o projektu

iMotorSport.cz

Online magazín, ve kterém čtenáři naleznou informace ze všech oblastí motoristického sportu. Každý den přinášíme informace a novinky k tématům závodních okruhů, formulí a vytrvalostních závodů. Samostatnou rubriku věnujeme motocyklovému sportu.

5 462 109 Počet zobrazení za měsíc

Více o projektu

GAMIFIQUE.cz

Český herní web, ve kterém formou recenzí, článků, reportáží a rozhovorů přinášíme informace z domácí i zahraniční herní scény. Samostatnou rubriku věnujeme eSportu, informujeme o komunitních akcích pro hráče. Registrované čtenáře odměňujeme unikátními herními kódy.

106 081 Počet zobrazení za měsíc

Více o projektu

Inzerujte tam, kde vás lidé uvidí.

Náš návštěvník, váš zákazník

Inzertní služby