Nabídka práce: Redaktor/ka zpravodajství

Publikováno: 2.12.2019

Zajímají Vás domácí a světové události a psaní? Baví Vás jazyky, umíte dobře anglicky, německy či rusky? Nezávislé vydavatelství hledá kolegu na pozici redaktor domácí či zahraničí.

Náplň práce:

  • vyhledávání témat, která hýbou světem a trendují na sociálních sítích
  • překládání textů ze zahraničních médií
  • tvorba vlastních článků
  • práce s fotkami a videem

Požadujeme:

  • orientaci v domácím a zahraničním dění
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • bezchybnou znalost češtiny
  • roční praxi v médiích (v online výhodou, nikoliv podmínkou)
  • další cizí jazyk výhodou
  • flexibilitu, nápady a především nadšení pro práci v médiích

Nabízíme:

  • profesionální zázemí newsroomu nezávislých deníků na českém trhu
  • práci s významným dosahem na čtenáře
  • dobré platové ohodnocení a zaměstnanecké benefity (5 dní dovolené navíc, kultura, relax, další benefity ve formě cafeterie)
  • služební notebook a telefon s neomezeným voláním a daty
  • nástup možný: ihned
  • práci v pracovním poměru s možností nástupu od ledna 2020
  • pracoviště na Praze 7 (sídlíme v Holešovicích; v okolí jsou kavárny, restaurace, park, fitness centra atd.)
  • pracoviště v Brně (Křenová ulice, v centru města)

Cítite-li, že byste se rádi dozvěděli více o tom, jak konkrétně vypadá náplň práce na této pozici, pošlete nám prosím na sebe kontakt s odkazem a na ukázky Vaši práce.

mediální skupina INCORP a.s. -  je jedním z posledních nezávislých vydavatelství a v TOP 10 zpravodajských vydavatelství v České republice. Prostřednictvím svých produktů oslovujeme miliony čtenářů online denně.

Inzerujte tam, kde vás lidé uvidí.

Náš návštěvník, váš zákazník

Inzertní služby