Mediální skupina INCORP a.s. spustila nový webový projekt stars24.cz

Publikováno: 4.12.2017

Zpět na novinky

Novým zpravodajským přírůstkem do mediální skupiny INCORP a.s. se stal společensko-bulvární web stars24.cz. Jak jeho podtitul „Bavíme vás“ napovídá, server má za úkol především vykouzlit svým čtenářům úsměv na tváři a cílí na muže i ženy všech věkových skupin.

Základní devízou projektu stars24.cz je přinášet zpravodajství v lehčí, zábavné formě. Čtenáři vedle výběru toho nejdůležitějšího z klasického zpravodajství proniknou do života celebrit, aktuálního společenského dění a dozví se i novinky z oblasti kultury. Okrajovou část webu tvoří informace z populární vědy a techniky a redaktorům neuniká ani zajímavé dění ve světě internetu.

Hlavní orientace webu stars24.cz ale bude směřována na dění v českém a světovém showbyznysu a čtenáři si mohou kromě klasického zpravodajství také listovat obsáhlými fotogaleriemi. Nedílnou součástí budou i rozhovory s předními českými herci, zpěváky a celebritami, a informace o jejich životě, které jinde nenajdete.

Společensko-bulvární titul stars24.cz má za sebou měsíc ostrého provozu a za tu dobu vykazuje vysoký potenciál a zájem čtenářů. V listopadu 2017 stars24.cz navštívilo 612.978 čtenářů a bylo zaznamenáno 1.839.618 zobrazení. Pro vydavatelství jde o velký milník na poli nových projektů, neboť vůbec poprvé spustilo server podobného zaměření. A jak se zatím ukazuje, nemalá čtenářská obec tento krok přivítala s nadšením.

Mediální skupina INCORP a.s. působící na českém trhu více než 10 let patří mezi přední mediální domy v rámci vydavatelství českého online zpravodajství. Odmítla i několik nabídek k odkoupení a koncem roku 2016 se zformovala do dnešní podoby, kdy je již nedílnou součástí českého mediálního trhu.

Zpět na novinky

Inzerujte tam, kde vás lidé uvidí.

Náš návštěvník, váš zákazník

Inzertní služby